Ailedeki Tüm Annelerin Hediyesi MediaMarkt’ta

MediaMarkt Türkiye, Anneler Günü’ne özel olarak 10 Mayıs tarihine kadar sürdüreceği kampanyası kapsamında annelerine hediye almak isteyen teknolojiseverlere çok özel fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında binlerce ürün, indirimli fiyatlarıyla mediamarkt.com.tr’de ve Çağrı Merkezi’nde satışa sunulurken seçili ürünlerde de MediaMarkt’ın özel hediyeleri bulunuyor.

Teknoloji severlerin tüm elektronik ihtiyaçları için ürün alternatifi sunan MediaMarkt; avantajlı fiyatlarına ek olarak annesine ve tüm annelere hediye alacak teknoloji severlere özel kampanya başlattı. mediamarkt.com.tr ve Çağrı Merkezi’nde geçerli olacak ve 10 Mayıs tarihine kadar devam edecek Anneler Günü kampanyası dahilinde annelerini sevindirmek isteyen teknolojiseverler için telefonlardan elektrikli süpürgelere, ütülerden beyaz eşyalara ve küçük ev aletlerine kadar seçili binlerce üründe gerçekleştirilecek.

Hediyeli ürünler MediaMarkt’ta

MediaMarkt; gerçekleştirdiği çılgın indirimlere ek olarak seçili ürünlerde teknolojiseverlere çeşitli hediyeler de veriyor. Buna göre MediaMarkt, Samsung Galaxy Note10 Lite alanlara Samsung Mikrodalga fırın hediye ederken Samsung Galaxy A51 alanlara da Arzum Okka Minio kahve makinesi hediye edecek. Samsung Galaxy Watch akıllı saat alanlara ise ikinci akıllı saati yüzde 50 indirimle sunuluyor. Bunlara ek olarak 349 değerindeki Philips GC4552 buharlı ütü alana 150 TL değerinde Divarese cüzdan, Tefal GV9563 Pro Express Ultimate Buhar Kazanlı ütü alana ise 249 TL değerinde çamaşır kurutmalığı hediye edilecek.