Samsung Galaxy S10 Kamerası özel bir GECE Modu alıyor

Orijinal “Bright Night” , “Parlak Gece” ayarından farklı olarak, ne zaman etkinleştireceğinizi seçebilirsiniz. Samsung Galaxy S10 Kamerası özel bir GECE Modu alıyor. 

Samsung, SamMobile haberine göre, “Night Mode – Gece Modu” adı erilen Galaxy S10 kameralarının kullanabileceği yeni bir özellik başlattı. Çok düşük ışık koşullarında bile, uzun pozlamalar elde edebilmeniz için otomatik olarak etkinleştirilen orjinal “Parlak Gece” özelliğine benzeyen yeni bir özellik bu.

Gece Modu, Huawei P30 Pro veya Pixel 3 modellerinde gördüğümüz “Gece Görüşü” modlarında olduğu gibi ne zaman açıp kapatacağınıza siz karar verebiliyorsunuz.

Yine de eklenen bu Gece Modu özelliği ile bu tip gece çekimlerinde kontrolü ele alıyor olsanız bile, rakiplerine göre rekabet yarışında çokta iyi pozisyonda olduğunu söylemek zor. Zira Pixel 3 ve Huawei P30 Pro modellerinin çektiği mükemmel fotoğrafların yanında S10’un gece çekimleri kötü ve çamurlu kaldığı belirtiliyor. Galaxy S10 kameralarının diğer koşullarda inanılmaz fotoğraflar ve özellikle yüksek kaliteli videolar üretebildiğini biliyoruz. Samsung’un da bu Gece Moduna odaklanmasının sebebi de bu olabilir.

Güncellemenin ilk olarak İsviçre’de ortaya çıktığını belirtelim ancak diğer bölge kullanıcılarına peyderpey gönderilmeye başlanacak.

SamMobile