XPG PRIMER Oyuncu Faresi Duyuruldu

Marka oyuncular için geliştirdiği yeni fareyle PRIMER üstün performansı ve sıra dışı özellikleri erişilebilir fiyata sunmayı hedefliyor.

Oyuncular, espor meraklıları için yüksek performanslı bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yeni oyuncu faresi XPG PRIMER’ı duyurdu. 12000 DPI çözünürlükteki optik sensörü, göz alıcı RGB aydınlatması ve dayanıklı OMRON tuşları ile dikkat çeken PRIMER, kullanıcılara benzersiz bir fiyat-performans değeri vermeyi amaçlıyor.

Pixart PMW3360 optik sensörden güç alan XPG PRIMER hassasiyet, kalite ve maliyet üçgeninde harika bir denge yakalıyor. Yüksek DPI değerinin yanında çift katmanlı PBT malzemeden yapılan fare, son derece ergonomik tasarımıyla kullanırken ve temizlerken rahatlık sağlıyor. Her iki yanı terlemeye dayanıklı tırtıklı bir lastik yüzeyle kaplı olan PRIMER kullanıcılarına tam kontrol ve rahat bir tutuş sunuyor.

Ayrıca, sadece 98 gram ağırlığındaki farenin kablosu da oyun esnasında bir yere takılmaması ve oyuncuların hareketini kısıtlamaması için hafif olmasına dikkat edilerek ve örgülü şekilde üretilmiş. Bu sayede kullanıcılar hem fareyi farklı yüzeylerde rahatça hareket ettirebiliyor hem de hassasiyet gerektiren işlerde kolaylık elde ediyor.

XPG PRIMER gaming fare, üretiminde kullanılan OMRON tuş anahtarları sayesinde 20 milyon tıklamaya kadar kullanım ömrü sunuyor. Dayanıklılığı üst seviyede olan fare, oyuncu donanımlarının olmazsa olmazı RGB aydınlatmasıyla da göz alıyor. Farenin her iki yanındaki RGB aydınlatma şeritleri farklı efektlerle oyun alanına renk katıyor.

Piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmayan XPG PRIMER hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.xpg.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.