Samsung QLED Kavisli Monitörlerini ThunderBolt 3 Desteği ile Gönderiyor

Samsung Kavisli QLED Monitörlerini ThunderBolt 3 Desteği ile Gönderiyor. Samsung CJ79 Kavisli QLED Monitörü  yakında geliyor.

Samsung Kavisli QLED Monitörlerini ThunderBolt 3 Desteği ile Gönderiyor. Samsung CJ79 Kavisli QLED Monitörü  yakında geliyor.

Samsung Kavisli QLED Monitörlerini Sevk Etmeye Başladı

Samsung Kavisli QLED Monitörlerini ThunderBolt 3 Desteği ile Gönderiyor. İlk kullanıcılar Avrupa Bölgesi ülkeleri olacak.

Thunderbolt 3 destekli monitörler PC dünyasında hala oldukça nadir. Kavisli modelleri ise ondan da az. Ancak Samsung her ikisi içinde hazır.

CJ79 kavisli QLED Monitörünün dünya çapında sevkiyatları başladı.

34 inçlik ekran, 85W güç sağlayan iki Thunderbolt 3 bağlantı noktası, bir ekran sinyali ve tek bir kablo üzerinden veri sağlayan ultra geniş 3,440 x 1,440 kuantum nokta ekranı (yüzde 125 sRGB renk gamı ​​dahil) ile eşleşiyor.

Samsung, MacBook Pro ve Windows dizüstü bilgisayar sahipleri için geniş bir çalışma alanı isteyen ve gözlerini düz bir ekrana bakmadan zorlayan bir verimlilik merkezi olarak sunuyor.

Monitör ayrıca HDMI, DisplayPort ve USB 3.0 bağlantı noktalarını içerir ve ayrıca bir çift 7W hoparlör ses sağlar. Samsung fiyatı konusunda hala bilgi vermiş değil.

Samsung CJ79 kavisli QLED monitörü şu anda Avrupa Pazarında mevcut çok yakında diğer ülkelere de gönderilecek.

Samsung CJ79 modeline alternatif isteyenler, yada Thunderbolt 3 desteği istemeyenler içinde Samsung CJ89 modeli var. 43 ve 49 inçlik geniş ekran seçenekleri olacak.

http://Samsung Newsroom