Galaxy S10’da da Farklı Sürümler Görebiliriz

Samsung Galaxy S10’nun Dört Farklı Sürümü Olabilir

Yeni iPhone’lar gibi Galaxy S10’da da Farklı Sürümler Görebiliriz

Samsung Galaxy S10’nun Dört Farklı Sürümü Olabilir…

Samsung’un yeni amiral gemisi olması beklenen Yeni Galaxy S10 hakkında bu aralar oldukça fazla sızıntılar olmaya başladı. Yeni iPhone modellerinde gördüğümüz, bir anlamda her bütçeye uygun iPhone sürümlerinin bir benzerini Galaxy S10 Serisinde de görebiliriz.

En son sızıntı, Samsung’un Android 9.0 güncellemesinde çok ilginç bir şeyin fark edildiğini belirten XDA Geliştirici blogundan geliyor: Samsung Galaxy S10’un dört farklı modelini görebiliriz.

Daha önce  Ming-Chi Kuo’nun S10 için olası üç versiyon olacağını belirtmiştik. Ancak XDA’nın yeni bulguları, daha önce bildirilmemiş bir sürüme işaret ediyor.

Samsung Galaxy 10’nun Dört Farklı Sürümü Olabilir. İşte o modellerin olası özellikleri

  • beyond0: Beyond’un Samsung’un Galaxy S10 için kullandığı kod adı olduğunu biliyoruz. Bu varsayıma göre, en alt özelliklere sahip olan model bu model olacak. Yani en düşük fiyatlı S10 modeli…
  • beyond1: Samsung’un ana Galaxy S10 modelinin 5.8 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söylenen ana versiyon..
  • beyond2: Yeni telefonun daha büyük bir versiyonu olan Galaxy S10 + modelinin 6.44 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor.
  • beyond25g: Dördüncü, önceden bildirilmemiş telefon. Samsung’un 5G’yi destekleyen ilk Galaxy telefonu olduğuna inanılıyor.

Elbette bunların bir söylenti olduğunu belirtmekte fayda var. Henüz kanıtlanmış değil.

Ancak daha önceki sızıntıları da göze aldığımızda özellikle iPhone tanıtımından sonra farklı sürümlerin yer aldığı yeni Galaxy S10 modellerini görmek şaşırtıcı gelmiyor bana da. Özellikle 3 veya 4 kameralı modeller tüketici tarafında ciddi talep görebilir.

Galaxy S9 satışlarındaki hayal kırıklığını telafi etmek için Samsung’un daha iyi ve daha farklı şeylere imza atması gerekiyor.

Samsung’un 11 Ekim’deki etkinliğinde bu yeni S10 modelleri olur mu? göreceğiz.

Mashable