Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

0
229

Cyberpunk 2077 için meraklı bekleyiş hız kesmeden devam ediyor. Oyuncuların merak dozunu daha da arttıran yapımcılar, oyunun ilk oynanış videosunu geçtiğimiz saatlerde yayınladı. Film sahnelerini aratmayan oynanış videosuyla oyuncuları şimdiden heyecanlandıran CD Projekt oldukça iddialı bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yayınlanan oynanış videosuyla oyun hakkında birçok önemli detayı paylaşan yapımcılar, muhteşem görüntüler ile oyuncuları adeta büyülüyor diyebiliriz. Etkileyici görüntülerin yanı sıra oyunun hikayesi hakkında da oyuncuları bilgilendiren CD Projekt, oynanış videosunda şahit olduğumuz grafiklerin oyununun tam sürümü ile farklı olacağı da belirtildi.

Oyunda yöneteğimiz ekibin, organ mafyası gibi parça kaçakçılığı yaptığını görmekteyiz. 18 yaşından küçük oyuncular için uygun olmayan sahneleri barındıran yapım, birbirinden heyecanlı bölümleri ile oyuncuları ekran başına bağlayacak.

Yaklaşık olarak 1 saat uzunluğunda olan oynanış videosunda, aradığımız karakterin tamamen çıplak olarak bulunduğu sahnelerde yer alıyor. Daha önceden de CD Projekt Red  tarafından yapılan açıklamada, Cyberpunk evreninde insan bedeninin kutsal olduğu vurgulanmıştı. O yüzden bu tür sahneler ile karşılacağımızı belirten yetkililer, oyun mekaniğiyle de oyuncuları oldukça etkileyecek.