Arzum, Plus X Award 2018’de 8 Ödülün Sahibi Oldu

Arzum, dünyanın saygın tasarım ödülleri arasında yer alan Plus X Award 2018’de 4 yeni ürünüyle 8 ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, teknolojsi ile olduğu kadar tasarımlar ile de dikkat çeken ürünleriyle ödüllerini artırmaya devam ediyor. Arzum, 2018 yılında pazara sunduğu yeni ürünleri Technoart El Blender’ı, Olimpia Plus elektrik süpürgesi, OKKA Grandio Türk kahvesi makinesi ve OKKA BeanGourmet Türk kahvesi değirmeniyle Plus X Award 2018’de 8 ödülün sahibi oldu.

Plus X Award 2018’de; patentli ve özel tasarımlı 6 bıçağıyla standart blender’lara göre iki kat daha güçlü performans sunan, ergonomik tasarımı sayesinde el yapısına kolayca uyum sağlayan ve güvenli tutuş sunan Arzum Technoart El Blender’ı Tasarım ve Fonksiyonellik ödüllerinin sahibi oldu.

Performansıyla yüksek emiş gücü sağlayan ve kalıcı temizliğin anahtarını sunan, benzersiz tasarımıyla da dikkat çeken Arzum Olimpia Plus, Tasarım ve Kullanım Kolaylığı ödüllerinin sahibi oldu.

OKKA ailesiyle bugüne dek birçok kez ödül alan Arzum, inovasyonlarla donatılmış yeni Arzum OKKA Grandio Türk kahvesi makinesiyle Yüksek Kalite, Tasarım ve Kullanım Kolaylığı ödüllerini aldı. Çekirdekten taptaze Türk kahvesi keyfini mutfaklara taşıyan Türk kahvesi değirmeni ARZUM OKKA Beangourmet ise ergonomik tasarımıyla Kullanım Kolaylığı ödülünün sahibi oldu.